منوی دسته بندی
حراج!

آموزش Graphisoft archicad

تومان57,000

این محصول پک کامل آموزشی Graphisoft archicad است که از صفر تا 100 Graphisoft archicad را به شما آموزش خواهد داد.

توضیحات

آموزش Graphisoft archicad :

نرم افزار آرشیکد (ArchiCAD) یک نرم افزار CAD مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) برای کامپیوترهای مکینتاش و ویندوز است که توسط شرکت مجارستانی Graphisoft تولید شده است. از نرم افزار آرشیکد برای کار با تمام جنبه های زیبایی شناختی و مهندسی در طی فرایند طراحی محیط، ساختمان ها، فضاهای داخلی، مناطق شهری و غیره با کمک کامپیوتر استفاده می شود.
نرم افزار آرشیکد یک مجموعه طراحی کامل با قابلیت نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی، بصری سازی و قابلیت های دیگر مدل سازی اطلاعات ساختمان برای معماران، طراحان و نقشه بردارها است.
نرم افزار ArchiCAD به کاربر اجازه می دهد تا با اشیای پارامتری داده محور کار کند که اغلب توسط کاربران اشیای هوشمند ( Smart Objects ) نامیده می شوند. این با سبک عملیاتی دیگر برنامه ها CAD که در دهه ۱۹۸۰ تولید شدند، تفاوت دارد. این محصول به کاربر اجازه می دهد یک ساختمان مجازی با عناصر ساختمانی مجازی مانند دیوارها، دال های بتنی، سقف ها، درب ها، پنجره ها و مبلمان بسازد. انواع وسیعی از اشیای از پیش طراحی شده و قابل شخصی سازی در داخل نرم افزار وجود دارند.

ویژگی های نرم افزار آرشیکد :

ابزار پلکان
طراحی پلکان یکی از پیچیده ترین کارها در معماری است. ابزار Stair در آرشیکد بهترین طرح های بهینه پلکان را ارائه می دهد تا بهترین پلکان را برای ساختمان خود انتخاب کنید. پله ها شامل زیرعناصر مختلفی مانند کف پله، پیشانی پله، تیرهای پله، گونه پله، سازه های یکپارچه یا معلق هستند. هر یک از اینها را می توان به صورت انفرادی طراحی و به شیوه پارامتری پیکربندی کرد.
ابزار نرده
با استفاده از ابزار Railing می توانید سیستم های نرده پیچیده اما قابل پیکربندی بسازید که مطابق با پلکان ها، دال های بنتی، دیوارها و سقف ها هستند. با استفاده از ویرایشگر Railing Pattern می توانید الگوهای نرده ها را شخصی سازی کنید و خود ArchiCAD مطمئن می شود که تمام تغییرات الگوها به درستی در سراسر سیستم نرده آپدیت شود.
بصری سازی
ابزار CineRender که مبتنی بر موتور رندر سینما فوردی است، رندرهای واقع گرایانه و با کیفیتی در محتوای BIM به معماران ارائه می کند.

CineRender برای یک رندر سریع تر و واقع گرایانه تر، از قابلیت های Light Mapping و متدهای Global Illumination ثانویه استفاده می کند.

اصلاحات کانال بازتابی باعث می شود بتوانیم از تعداد نامحدودی لایه ها با انواع جدیدی از بازتاب ها استفاده کنیم. با استفاده از سطوح یکپارچه، معماران می توانند پروژه را با استفاده از یک رنگ اختصاصی رندر کنند.
طبقه بندی عناصر
یک مدل طراحی آرشیکد را می توان به عنوان یک پایگاه داده مرکزی BIM در نظر گرفت که تمام داده های پروژه را ذخیره می کند و آنها را در دسترس ذینفعان پروژه قرار می دهد. آرشیکد یک روش انعطاف پذیری برای طبقه بندی عناصر و مشخصات ارائه می کند که برای پشتیبانی بهتر از استانداردهای ملی یا سازمانی و برای تعامل بهتر بین اعضای پروژه است.
لینک های مستقیم IFC
محتوای مدل IFC خارجی که توسط مشاورانی مانند مهندسان ساختمانی یا MEP ساخته شده اند را می توان به صورت لینک های مستقیم و به عنوان مرجع های محافظت شده در پروژه های طراحی آرشیکد قرار داد. لینک های مستقیم IFC را می توان به تعداد دفعات دلخواه در طرح قرار داد. در پروژه های بزرگ می توان از گزینه Model Filter برای فیلتر کردن نمایش محتوای IFC مرجع استفاده کرد
تشخیص برخورد
برای کمک به معماران در انجام وظیفه خود به عنوان رهبران هماهنگ کننده مدل، قابیت تشخیص برخورد اجازه می دهد دو گروه از عناصر را از طریق معیارهای انتخاب شده توسط کاربر علیه یکدیگر مقایسه کنیم. این مجموعه معیارها می تواند شامل نوع عناصر، مقادیر طبقه بندی، مقادیر خصوصیات و مشخصات مانند اسامی یا مصالح ساختمانی باشد.

آموزش Graphisoft archicad :

این محصول پک کامل آموزشی Graphisoft archicad است که از صفر تا 100 Graphisoft archicad را به شما آموزش خواهد داد.

 

فروشگاه وبسایت

اینستاگرام مستر مهندس

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش Graphisoft archicad”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.