منوی دسته بندی
حراج!

آموزش COMSOL

تومان52,000

این محصول پک کامل آموزشی COMSOL است که از صفر تا 100 COMSOL را به شما آموزش خواهد داد.

توضیحات

آموزش COMSOL :

نرم افزار کامسول که به نرم افزار COMSOL Multiphysics هم معروف است یکی از ابزارهای جدید طراحی پنل‌ها یا سطوح دو بعدی و سه بعدی (فضاپیماها)، ابعاد کاربردی در طراحی ماژول می باشد. ماژول پردازش فلز را می توان برای شبیه سازی تحولات فاز متالورژی (استخراج و ذوب فلزات)، مانند ذوب فولاد استفاده کرد و از ماژول جریان متخلخل می‌توان برای مدل سازی جرم، حرکت و انتقال انرژی در محیط‌های متخلخل استفاده کرد.

نرم افزار COMSOL Multiphysics یک مجموعه مدل‌سازی برای شبیه‌سازی هر فرآیند فیزیکی است که می‌توانید با معادلات دیفرانسیل جزئی (PDE) توصیف کنید. این نرم افزار دارای تحلیلگر مدرن است که مشکلات پیچیده را به سرعت و با دقت رفع می‌کند، در حالی که از نظر ساختار بصری به منظور سهولت در استفاده، بسیار انعطاف پذیر طراحی شده است.

به راحتی می توانید از طریق الگوهای مدل سازی از پیش تعریف شده، بیشتر پدیده‌ها را به مدل تبدیل کنید. اصلاح این موارد در برنامه های خاص از طریق قابلیت‌های مدل سازی مبتنی بر معادله امکان پذیر است.

برای مقابله با افزایش تقاضا جهت نمایش پدیده های جهان اطراف ما، می توانید به راحتی سیستم‌های فیزیکی را مدل‌سازی کنید. نرم افزار کامسول مولتی فیزیک یک محیط دوستانه، سریع و همه کاره را برای مدل سازی های فیزیکی چندگانه فراهم می کند.

فواید نرم افزار COMSOL Multiphysics :

امکان به اشتراک‌گذاری شبیه‌سازی در قالب برنامه‌ها با افرادی که در زمینه تجزیه و تحلیل عددی متخصص نیستند
محیط کار آسان و کاربردی
روند طراحی سریعتر
بستر واحد برای همه ترکیبات فیزیکی همراه
تولید برنامه‌های شبیه‌سازی آسان جهت استفاده تمامی افراد سازمان
ویژگی های نرم افزار کامسول مولتی فیزیک
الگوریتم‌هایی با عملکرد بالا و الگوریتم‌های عددی
حل کننده‌های پیشرفته‌ای که می توانند مشکلات پیچیده را به سرعت و با دقت حل کنند
تعداد زیادی ابزار و قابلیت پردازش جدید پس از پردازش قبلی
ابزارهای توسعه و استقرار برنامه ها

نرم افزار COMSOL Multiphysics همه منظوره بوده و با استفاده از روش­های حل عددی پیشرفته اقدام به مدل­سازی و شبیه ­سازی مسائل فیزیک ­محور می کند. با استفاده از این نرم ­افزار شما قادر خواهید بود که پدیده­ های شامل چند فیزیک و یا پدیده­ های جفت شده به هم (coupled) رابه کمک بیش از ۳۰ ماژول موجود در این نرم ­افزار تحلیل کنید. همچنین قادر خواهید بود که پلتفرم شبیه­سازی را با استفاده از ابزارها و رابط­های اختصاصی برای کاربردهای الکتریکی، مکانیکی، شیمیایی و جریان سیال توسعه دهید. افزونه های (Add-Ons) این نرم افزار امکان اتصال شبیه ­سازی های شما در محیط COMSOL Multiphysics را با سایر روش های محاسباتی و نرم افزارهای طراحی دو بعدی و سه بعدی (CAD) و نرم افزارهای طراحی قطعات الکترونیکی (ECAD) به صورت همزمان (real-time) فراهم می­آورد.

محیط کار (Desktop) نرم افزار COMSOL به صورت یکپارچه می باشد که سبب سهولت در انجام شبیه سازی های مابین رشته­ای می شود. ماژول های افزودنی به نرم افزار نیز این یکپارچگی را حفظ نموده و نحوه تعامل شما با نرم ­افزار حتی در حضور این ماژول­ها به هیچ عنوان تغییر نمی­کند. با استفاده از این نرم ­افزار به راحتی می­توانید با قابلیت اطمینان بالایی مدل­هایی از یک نوع فیزیک را در محیط و بسترهایی با چند فیزیک توسعه دهید تا چندین پدیده به صورت همزمان درحل مساله لحاظ شوند. دستیابی به این امکان حتی این قدرت را به شما می­دهد که بدون دانستن معلومات عمیق از مدل ریاضی مساله و روش­های حل عددی، مسایل خود را حل نمایید.

به عنوان مثال، شما در COMSOL Multiphysics قادر خواهید بود که معادلات دلخواه خود را که می تواند شامل خواص ماده، مرزها، ترم­های مربوط به منبع و چاه (sink and source) و یا یک جفت معالات دیفرانسیل جزئی (PEDs) باشد را وارد مساله کنید.

آموزش COMSOL :

این محصول پک کامل آموزشی COMSOL است که از صفر تا 100 COMSOL را به شما آموزش خواهد داد.

 

فروشگاه وبسایت

اینستاگرام مستر مهندس

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش COMSOL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.