منوی دسته بندی
حراج!

آموزش Altium designer

تومان55,000

این محصول پک کامل آموزشی Altium designer است که از صفر تا 100 Altium designer را به شما آموزش خواهد داد.

توضیحات

آموزش Altium designer :

تاریخچه :

شرکت آلتیوم دیزاینر در سال 1985 در کشور استرالیا تاسیس شد. یکی از نرم‌افزار‌های مشهور و ارزان قیمت این شرکت در آن زمان Protel بود، که در سال 2001 به آلتیوم دیزاینر تغییر یافت و به یکی از مشهورترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی مدارات چاپی تبدیل شد ، به خصوص در ایران . بیشتر شرکت‌های چاپ برد فقط خروجی‌های این نرم‌افزار را قبول میکنند و یا حتی در ازای پذیرفتن فایل‌های دیگری مثل پروتئوس برای تبدیل به آلتیوم دیزاینر هزینه اضافی دریافت می‌کنند .

نرم‌افزار آلتیوم دیزاینر برای پیاده‌سازی شماتیك‌، طراحی PCB و آنالیز مدارهای آنالوگ و برخی مدار‌های دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرد . دسته بندی مناسب كتابخانه‌ها به نحوی كه با صرف زمان كوتاهی می‌توانید قطعه مورد نظر را پیدا کنید نیز یكی از مزایای این نرم‌افزار می‌باشد . آنالیز مدارهای آنالوگ در آلتیوم دیزاینر، توسط تحلیل‌گر پی اسپایس انجام می‌شود .
با این نرم‌افزار می توان طراحی چند لایه‌ای PCB در محیط دو بعدی و همچنین سه بعدی را انجام داد ، که محیط سه بعدی دید بهتری از طراحی و موقعیت قطعات به شما میدهد و شما در محیط سه بعدی قابلیت چرخش برد را نیز دارید که میتوانید از طراحی خود نمایی ۳۶۰ درجه داشته باشید و ببینید .
در نرم‌افزار آلتیوم دیزاینر می‌توان تمامی ابعاد و جوانب یک دستگاه را لحاظ کرد . همین طور میتوان به راحتی لیست قطعات مورد استفاده و یا مشکلات و اشتباهات مدار را از نرم‌افزار استخراج کرد . به نوعی می‌توان گفت یکی از بهترین قابلیت‌های آلتیوم دیزاینر طراحی به صورت تیمی می باشد و در صورت تغییرات در شماتیک یا PCB این تغییرات را می تواند در بقیه‌ی مراحل نیز اعمال کند .

آموزش Altium designer :

این محصول پک کامل آموزشی Altium designer است که از صفر تا 100 Altium designer را به شما آموزش خواهد داد.

 

فروشگاه وبسایت

اینستاگرام مستر مهندس

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش Altium designer”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.