منوی دسته بندی
حراج!

آموزش Agilent Genesys

تومان42,000

این محصول پک کامل آموزشی Agilent Genesys است که از صفر تا 100 Agilent Genesys را به شما آموزش خواهد داد.

توضیحات

آموزش Agilent Genesys :

نرم‌افزار Agilent Genesys محصول شرکت Agilent که به تازگی به Keysight تغییر نام داده است، یکی از شرکت های معروف در زمینه ی تولید تجهیزات مخابراتی و نرم افزارهای شبیه سازی و تحلیل مدارات مخابراتی میباشد ، وجود قابلیتهای مختلف همچون ، قابلیت اتصال نرم افزار به سخت افزار های ساخته شده توسط شرکت ، وجود رابط کاربری قوی ، منابع آموزشی زیاد و … باعث شده است تا نرم افزارهای این شرکت از جایگاه مناسبی در میان مهندسان برق والکترونیک و مخابرات برخوردار شود .

Agilent Genesys نرم افزاری قدرتمند است که برای طراحی سیستمهای RF/microwave و شبیه سازی مدارات و سیمولاتور های EM به کار می رود. امکان طراحی و شبیه سازی چندین مدار به صورت همزمان ، قابلیت ارتباط به سایر محصولات نرم افزار و سخت افزار ساخته شده توسط شرکت Agilent، وجود راهنمای قوی و استفاده آسان از آن ، از جمله قابلیت های است که باعث رشد و ترقی این نرم افزار است . این نرم‌افزار که برای استفاده طراحان سیستم و مدار طراحی شده است، از قابلیت تحلیل فرکانس رادیویی متوازن و فن‌آوری قدرتمند ترکیب مستقیم فیلتر سفارشی برخوردار است.

یک راه حل مناسب و اقتصادی برای ساخت یک مدار الکترونیکی و مخابراتی و شبیه سازی آن می باشد. این بدین معناست که شما می توانید توسط این نرم افزار بدون صرف کوچکترین هزینه ای جهت خرید قطعات الکترونیکی و مخابراتی می توانید آنچه را که در ذهن خود به عنوان یک ایده دارید را در این نرم افزار بریزید و با بهره گیری از امکانات نرم افزار Agilent Genesys مدار الکترونیکی و یا مخابراتی خود را طراحی نمائید و بعد از طی مراحل آزمایش و خطاها در این آزمایشگاه مجازی ایده خود را تبدیل به واقعیت نمائید.

صفحه ی اصلی نرم افزار Agilent Genesys یک محیط کاربر پسند است که در آن بخش های برای ایجاد شماتیک ، انجام شبیه سازی به صورت خطی ، بهینه سازی بخشهای مختلف مدار ، دریافت آمارهای مختلف و ماژول های برای مشاهده ی معماری سیستم RF ، ساخت مدارات مختلف و شبیه سازی غیر خطی و شبیه سازی سه بعدی الکترومغناطیسی وجود دارد .

در نرم افزار Agilent Genesys بخشی به نام مدارساز یا Genesys Synthesis وجود دارد که کاربر با اسفتاده از آن میتواند در کمتر از چند دقیقه ماژول های مختلفی همچون r filters, matching networks, oscillators, mixers, transmission lines, equalizers, PLL and signal control را به شماتیک خود اضافه کند ، طراحی این بخش ها در نرم افزارهای دیگر وقت زیادی میبرد و وجود این بخش در نرم افزار Agilent Genesys باعث افزایش سرعت طراحی و بهبود عمل کرد مدار خواهد شد .

بخش شبیه ساز نرم افزار Agilent Genesys امکانات مختلفی را برای آنالیز و شبیه سازی RF/Microwave برای ystem architecture & frequency planning, nonlinear circuits in the time- and frequency-domain, and planar 3D electromagnetic (EM) characteristics در اختیار شما قرار میدهد ، بخش قدرمند نمایش داده در این نرم افزار مطابق با نرم افزار مطلب و زبان مهندسی math است.

ویژگی های نرم افزار :

تحلیل فرکانس رادیویی متوازن.
فن‌آوری ترکیب مستقیم فیلتر سفارشی با تبدیل شبکه.
کتابخانه مدل X-Parameter.
به روز رسانی کتابخانه‌های Murata ،Coilcraft و TDK.
موتور شبیه سازی و ایجاد شبکه حرکتی جدید.

آموزش Agilent Genesys :

این محصول پک کامل آموزشی Agilent Genesys است که از صفر تا 100 Agilent Genesys را به شما آموزش خواهد داد.

 

فروشگاه وبسایت

اینستاگرام مستر مهندس

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش Agilent Genesys”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.